Przejdź do sklepu

Balony z helem Warszawa i okolice

Zajmujemy się sprzedażą oraz pompowaniem balonów helem na miejscu u klienta (np. podczas imprez okolicznościowych). Posiadamy sklep stacjonarny z balonami w Warszawie.

Potrzebujesz balonów z helem? Szukasz wzorów okolicznościowych lub chcesz zorganizować przyjęcie, bal dla dzieci, gdzie chcesz zapewnić atrakcyjną zabawę i rozrywkę? To dobrze trafiłeś!

Balony z helem – różne rozmiary wzory, kształty i kolory, różne napisy

Balony z helem jest to jedna z pozycji w naszej ofercie. Zajmujemy się tym prawie 20 lat. W naszym sklepie można dostać zarówno balony lateksowe, jak też foliowe takich firm jak: Gemar, Qualatex, Flexmetal, Amscan.

Balony lateksowe występują w pełnej gamie kolorystycznej a najpopularniejsze rozmiary to 10 i 12 cali, hel w takim balonie utrzymuje się około 10 godzin, ale przy użyciu żelu uszczelniającego Hi Float balon może się unosić około kilku dni. Balony te występują też z nadrukami takimi jak: mam roczek, Happy birthday, sto lat, w dniu urodzin, baby shower , Its a Boy, Its a Girl itp.

Balony foliowe z mikrofolii występują w postaci serduszek, gwiazdek oraz przeróżnych kształtów, najczęściej bohaterów najpopularniejszych bajek. Hel w takim balonie utrzymuje się około 2 tygodni.

Balony z helem na różne okazje

Wyprawiasz urodziny, imieniny, wieczór panieński, masz rocznicę, narodziny dziecka, urządzasz baby shower, idziesz na wesele albo po prostu chcesz zrobić niespodziankę znajomym, to na pewno znajdziesz coś w naszej ofercie.

Posiadamy bardzo popularne i efektowne balony foliowe - cyfry, które po napompowaniu są wielkości około 90 cm.

Balony napełniane helem można u nas dostać na takie okazje jak:

Kup balony w naszym sklepie stacjonarnym lub zamów dostawę z pompowaniem u klienta na terenie Warszawy i okolic.

PartyLans sklep stacjonarny z balonami z helem w WarszawieW naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie od ręki pompujemy balony z helem dostępne w naszej ofercie, jak też balony dostarczone przez klienta. Oferujemy też usługę pompowania balonów helem u klienta pod wskazanym adresem. Na terenie Warszawy dojeżdżamy przy zamówieniu powyżej 50 szt. balonów, a poza Warszawą od 100 szt.. W obu przypadkach doliczany jest koszt dojazdu.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarantem solidnie wykonanej usługi. Profesjonalnie działamy już od 20 lat! Zapraszamy do kontaktu.

Zamów on-lineW celu wyceny prosimy wysłać formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Przedstawione zdjęcia są tylko przykładowymi wzorami z naszej oferty, która jest stale powiększana o nowe balony z helem.

Party Lans – sklep z balonami napełnianymi helem Warszawa ul. Kępna 2B/E2 – dowiedz się jak do nas dojechać (metrem, samochodem, autobusem).

PartyLans jak trafić do naszego sklepu w WarszawieNasz sklep – Party Lans znajduje się w Warszawie przy ul. Kępna 2B/E2. Najłatwiej do nas dojechać od strony ulicy Jagiellońskiej (mieścimy się w przy parkingu przy ul. Jagiellońskiej 1 niedaleko zakładu jubilerskiego).

Dojazd metrem – Party Lans znajduje się 200m od stacji Stadion Narodowy drugiej linii metra.
Dojazd autobusem – niedaleko znajduje się przystanek autobusowy linii numer 135.

Sklep stacjonarny

PartyLans
ul. Kępna 2B, lok. E2
03-730 Warszawa

Wejście za rogiem Jagiellońska 1 (zobacz na mapie)

e-mail: allegro@partylans.pl
telefon: +48 660 126 139
telefon: +48 602 631 870

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane rejestracyjne

PartyLans Dariusz Wojciechowski,
ul. Kępna 2B, lok. E2,
03-730 Warszawa

NIP: 526-136-97-41
REGON:141420543

Twoja wiadomość została wysłana

Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz.